Osiągnięcia

Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego na rok 2016/2017 otrzymali:

  1. Bereziuk Mikołaj                    IVA
  2. Ciupak Magdalena                  II B
  3. Czapla Wiktoria                      II C
  4. Dombrowski Krzysztof          III C
  5. Falkowska Krystyna              II B
  6. Falkowski Sebastian               IV A
  7. Giecewicz Mateusz                 IV C
  8. Jarosiński Cezary                    IV C
  9. Kruszyńska Dajana                 III F
  10. Książak Karolina                    IV C
  11. Książak Małgorzata               III C
  12. Laskowski Krzysztof                         II G
  13. Mazurkiewicz Szymon          II G
  14. Piekańska Natalia                   III G
  15. Piętka Magdalena                  III G
  16. Szulc Martyna                         II G
  17. Tubaja Paweł                          II C
  18. Witka Michael                       III A
  19. Wojciechowska Sandra         IV C
  20. Wróbel Justyna                       II G

 

Stypendyści w ramach projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” to:

 

  1. Giecewicz Mateusz                 IV C
  2. Jarosiński Cezary                   IV C
  3. Kapusta Piotr                         IV A
    Tomaszewski Damian            II C
  4. Książak Karolina                   IV C
  5. Książak Małgorzata               III C
  6. Tubaja Paweł                          II C

Konkurs „WyKOMBinuj mOst 2015 r.” organizowany przez Politechnikę Gdańską V 2015 r.

Drużyna           1. Karol Nicgorski       

2. Adrian Dziekan

3. Kacper Rymer

26 miejsce w kategorii: most o najkorzystniejszym stosunku nośności do masy

20 miejsce w kategorii: most przenoszący największą siłę

8 miejsce w kategorii: najlepsze oszacowanie nośności

KONKURS FOTOGRAFICZNY „MATEMATYKA W OBIEKTYWIE” (LICEALIADA W Zespole Szkół w Sztumie)

I miejsce -          Piotr Synakiewicz           kl. II B

 

GŁOSOWANIE NA „NAJFAJNIEJSZĄ STUDNIÓWKĘ W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM”

I miejsce w województwie – zdobyliśmy 1470 głosów

STYPENDIA STAROSTY POWIATU SZTUMSKIEGO  za semestr I

1.      Mateusz Giecewicz        kl. II C

2.      Rafał Wojtacki                  kl. III F

3.      Nikolina Markowicz       kl. III B

4.      Adam Węgliński              kl. III B

5.      Karolina Książak              kl. II C

2014/2015

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Mateusz Giecewicz

Stypendia Starosty Powiatu Sztumskiego

Natalia Biłas

Mateusz Giecewicz

Aneta Kaczmarek

Adam Węgliński

Sylwia Wichrowska

 

ROK 2013/2014

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Sylwia Wichrowska

Stypendia Starosty Powiatu Sztumskiego

Mateusz Giecewicz       

Nikolina Markowicz    

Adam Węgliński           

Natalia Biłas                  

Sylwia Wichrowska      

Aneta Kaczmarek          

Konkurs wiedzy o patronie szkoły, Stanisławie Staszicu – 11 XII

1.      Piotr Kapusta                

2.      Joanna Borkowska      

Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową – 18 XII

1.      Piotr Wittstock            

2.      Bartosz Kamiński        

3.      Karol Nierzwicki           

Szkolny Mistrz Ortografii – 3 etapy 16 I – 13 II

1.      Bartosz Przybysz            

2.      Karolina Książak           

3.      Wojciech Borkowski     

4.      Artur Krawczyński          

5.      Paulina Szatkowska      

IX Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym – etap szkolny – 2 etapy 20 -27 II

1.      Sylwia Wichrowska       

2.      Wojciech Grzywiński     

          Mateusz Giecewicz     

3.      Tomasz Wedelsted       

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się także:

Michalina Lewandowska        

Andrzej Mruczkowski                  

Natalia Biłas                               

Mateusz Szczepański                  

IX Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym – etap powiatowy- 14 III

I miejsce - Sylwia Wichrowska

II miejsce – Natalia Biłas

IV miejsce – Wojciech Grzywiński

Literaccy  milionerzy” – 26 III

1.      Natalia Biłas     

2.      Jakub Leśniak  

Konkurs Matematyczny dla Mieszkańców Internatu – 26 III

1.      Wojciech Borkowski                 

2.      Piotr Frąszczak                              

3.      Dominik Potapowicz                   

Konkurs  Wiedzy o Kulturze Wielkiej Brytanii – 27 III

1.      Mateusz Giecewicz                       

2.      Natalia Biłas                                 

3.      Cezary Jarosiński                         

VII Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich  - 4 IV

Wyróżnienie dla Zespołu Szkół Zawodowych w Barlewiczkach  za najładniejszy koszyk wielkanocny – opiekun Zdzisłąwa Krzemińska

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – eliminacje okręgowe w Olsztynie

w  bloku żywienie człowieka :

  • Helena Nazarewicz

w  bloku produkcja rolnicza i produkcja zwierzęca:

  • Łukasz Lewandowski,
  •  Waldemar Orlich