Sport

21.05.2015r.

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLERYCE – MALBORK

Wyniki dziewcząt:

100m finał Piotrowska Paulina miejsce 4

400m Trawińska Wioletta miejsce 4

800m Trawińska Wioletta miejsc 2

Wyniki chłopców:

100m finał Kamiński Bartosz miejsce 4

400m Płosiński Mateusz miejsce 2

          Godlewski Łukasz miejsce 4

1500m Kopecki Michał miejsce 1

            Całka Janusz miejsce 3

            Kosmala Szymon miejsce 4

Kula /6kg/ Szwed Tomasz miejsce 1

Oszczep /800/ Szwed Tomasz miejsce 1

Skok w dal Bielunkiewicz Piotr miejsce 2

                  Giron Rafał miejsce 9

GRATULACJE!!!

23.03.2015r.
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W RAMACH LICEALIADY W ZESPOLE SZKÓŁ W SZTUMIE
DZIEWCZĘTA I MIEJSCE
Drużyna w składzie:
Alicja Ołdak Ic, Paulina Ambroszkiewicz Ib, Agata Ambroszkiewicz Ib, Julita Olszowy IIb, Magdalena Kotecka IIb, Klaudia Cykał IIb, Anna Staszewska IIg.
Gratulujemy!!!!
CHŁOPCY II MIEJSCE
Wojciech Borkowski IVc, Dawid Helowicz IVc, Paweł Łukasiewicz IVc, Adrian Spalk IIf, Krzysztof Rąbalski IIIb, Seweryn Piórkowski IIf, Marcin Borawski IIa, Stanisław Ziętek IVb, Kacper Kamiński IIf
Gratulujemy!!!

05.03.2015r. 
POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W RAMACH LICEALIADY W BARLEWICZKACH - II MIEJSCE
Drużyna w składzie:
Weronika Zalewska IIIb, Agata Ambroszkiewicz Ib, Paulina Ambroszkiewicz Ib, Alicja Ołdak Ic, Monika Gałka IVb, Ewa Makulska Ib, Katarzyna Ossowska IIIb, Magdalena Kotecka IIb.
Gratulujemy!!!!

02.03.2015r. 
POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W RAMACH LICEALIADY W BARLEWICZKACH - II MIEJSCE
Drużyna w składzie:
Dawid Helowicz, Wojciech Borkowski, Paweł Łukasiewicz, Łukasz Mikucki, Kacper Bartnicki, Bartosz Kamiński, Kacper Kamiński, Cezary Przepiórka, Mateusz Kopecki.
Gratulujemy!!!!

ROK 2014

SZCZEGÓŁOWE RELACJE Z ZAWODÓW SPORTOWYCH ZNAJDZIESZ TU

Nazwa  zawodów

Osiągnięcia

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Barlewiczkach

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

DZIEWCZĘTA – MIEJSCE III

CHŁOPCY – MIEJSCE II

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

DZIEWCZĘTA – MIEJSCE II

CHŁOPCY – MIEJSCE I

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - KWIDZYN

MIEJSCE III

MISTRZOSTWA POWIATU W FUTSALU CHŁOPCÓW

MIEJSCE III

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

GRZYWIŃSKI WOJCIECH – MIEJSCE I

SZYDŁOWSKI JAKUB – MIEJSCE II

PIETRZYK DANIEL – MIEJSCE III

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

DZIEWCZĘTA – MIEJSCE II

CHŁOPCY – MIEJSCE I

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - KWIDZYN

MIEJSCE IV

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

DZIEWCZĘTA – MIEJSCE II

CHŁOPCY – MIEJSCE II

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

DZIEWCZĘTA – MIEJSCE II

CHŁOPCY – MIEJSCE II

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

GRZYWIŃSKI WOJCIECH – MIEJSCE XI

SZYDŁOWSKI JAKUB – MIEJSCE XXV

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

GRZYWIŃSKI WOJCIECH – MIEJSCE XXI

KOPECKI MICHAŁ – MIEJSCE XXII

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LZS W TENISIE STOŁOWYM

KOWALSKA KAROLINA – MIEJSCE I

KOTECKI KRYSTIAN – MIEJSCE II

DRUŻYNOWO – MIEJSCE I