19 maja uczniowie klasy 1A technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technikum pojazdów samochodowych uczestniczyli w wycieczce do Aquaparku w Redzie. Opiekę nad grupą sprawowali pani Agnieszka Rentflejsz oraz pan Jarosław Bielecki.

Podczas wyjazdu nie brakowało atrakcji, wspólnej zabawy i świetnej atmosfery. Uczniowie mieli okazję skorzystać z wielu wodnych atrakcji, zrelaksować się oraz spędzić czas w gronie kolegów z klasy. Wycieczka była pełna pozytywnych emocji i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Przejdź do treści