I Kongres Europuente (25.-29.01.2022) w hiszpańskiej Granadzie dał odpowiedź na pytanie jak zapewnić najwyższą jakość realizacji projektów mobilnościowych. W Kongresie naszą szkołę reprezentowała, oddelegowana przez Panią Dyrektor Marzenę Zawiszę, p. Halina Stępień- Grajewska, która od kilku lat jest koordynatorką projektów mobilnościowych z programu Erasmus+.
Europuente to firma zapewniająca uczestnikom najwyższe standardy nie tylko w kontekście doboru miejsc praktyk, ale również oferując bogaty program kulturowy, wspaniałe warunki zakwaterowania, nauki języki obcego oraz możliwość odkrywania świata przez uczniów i uczestniczących w szkoleniach nauczycieli. Jest w czołówce naszych faworytów do wspólnej realizacji projektów w przyszłości.
Udział w Kongresie był okazją do wymiany dobrych praktyk z 24 innymi osobami, które mają przeogromne doświadczenie w realizacji projektów z programu Erasmus+. Mamy nadzieję na dalszą współpracę nie tylko z Europuente, ale również na stworzenie silnej grupy wsparcia między uczestnikami Kongresu.

[envira-gallery id=”4938

Skip to content