JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ, KIM CHCIAŁBYŚ ZOSTAĆ W PRZYSZŁOŚCI, JAK ZAPLANOWAĆ SWOJĄ PRZYSZŁĄ ŚCIEŻKĘ KARIERY, WARTO, BYŚ POZNAŁ OFERTĘ I MOŻLIWOŚCI ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH W BARLEWICZKACH!

Informacje o Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Barlewiczkach znajdziesz na stronie szkoły oraz na Facebooku.

Od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.00 możesz też skontaktować się telefonicznie z sekretariatem szkoły (tel.55 640 5700), zaś w godzinach 15.00 – 17.00 czeka na rozmowę z Tobą lub Twoim rodzicem:

  • Dyrektor szkoły – p. Marzena Zawisza (tel. 505 026 771)
  • Szkolny doradca zawodowy – p. Halina Stępień- Grajewska (tel. 668 390 292)

Nie czekaj, zadzwoń! – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z ofertą naszej szkoły, zasadami rekrutacji, perspektywami zatrudnienia po ukończeniu danego profilu, oferowanym naszym uczniom wsparciem.

Ważne informacje dotyczące rekrutacji

Złóż wniosek do naszej szkoły!

Skip to content