11.01.2022r poznaliśmy finalistów Pucharu Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym. W pierwszej edycji konkursu wzięło udział 120 szkół z całej Polski, a w tym  1467 uczniów. Dla dziesięciu najlepszych organizator przewidział nagrody rzeczowe.

Miło nam poinformować, że  finalistą Pucharu Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym został Oskar Dominik (uczeń klasy III N z grupy zawodowej technik rolnik), który zajął  5. miejsce i w nagrodę dostał wysokiej klasy słuchawki bezprzewodowe.

W klasyfikacji drużynowej szkoła zajęła 7. miejsce (zdobywając łącznie 362 punkty). Do tak dużego  sukcesu naszych uczniów i bardzo dobrego wyniku przyczynili się szczególnie  ci uczniowie, których punktacja z testów była brana pod uwagę, a byli: to  Oskar Dominik (kl. 3N), Kacper Grzywiński (kl. 3N), Konrad Smoliński (kl. 3N), Filip Wasiluk (kl. 2C), Kacper Kozakiewicz (3N), Adam Skrzypczak (kl. 2A), Karolina Falkowska (kl. 3C), Krzysztof Czarnecki (kl. 4C), Adam Sołdaczuk (kl. 4A), Rafał Żółtowski (kl. 2C), Jan Kowalski (kl. 2C), Bartosz Bielec (kl. 2C).

Gratulujemy i dziękujemy  wszystkim uczniom, którzy brali udział w Pucharze Polski. Wykazali się oni dużym determinizmem w dążeniu do celu. Ich postawa jest przykładem na to, że warto poszerzać swoje horyzonty i nie bać się nowych wyzwań.