W piątek 28 kwietnia 2023 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach dla uczniów klas czwartych pogimnazjalnych nadszedł czas rozstania się z murami naszej szkoły. Uczniowie świętowali oficjalne zakończenie w tradycyjny sposób: apel, występy młodszych kolegów i koleżanek, podziękowania dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i rodziców, przemówienia dyrekcji i przedstawicieli władz powiatowych. Dla absolwentów to był wyjątkowy dzień ponieważ z rąk wychowawców otrzymali upragnione świadectwa, niektórzy z wyróżnieniem oraz dyplomy za szczególne osiągnięcia. Uczniowie żegnali się z nauczycielami, którzy ich wspierali przez te 4 lata nauki oraz włożyli wiele trudu w ich wychowanie i przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Nasi wspaniali młodzi ludzie otrzymując świadectwa zamknęli kolejny etap edukacji szkolnej, a rozpoczęli nowy rozdział w swoim życiu, jeszcze nieznany. Teraz absolwentów czeka zmierzyć się z egzaminem dojrzałości i rozpoczęciem kolejnego etapu edukacji lub pracy zawodowej. 28 kwietnia dla naszych uczniów i ich rodziców oraz wychowawców był to bardzo emocjonujący dzień, pełen wzruszeń, łez i podziękowań.
Życzymy naszym Absolwentom dalszej wytrwałości, radości życia, sukcesów na egzaminach maturalnych i w dalszym życiu. Sięgajcie po nowe doświadczenia, bądźcie odważni i nie bójcie się wyzwań. Pamiętajcie, że jesteście fantastycznymi młodymi ludźmi, przed którymi cały świat stoi otworem.
Wychowawcy
Skip to content