Dnia 31 października w naszej szkole odbyły się Otrzęsiny Klas Pierwszych połączone z Halloween. Uroczystość przygotowana przez Samorząd Uczniowski dała możliwość wykazania się pierwszakom. Imprezę rozpoczęto od wyboru najlepszego przebrania z okazji Halloween. Zwycięzcą został Paweł Waszczyszyn z klasy VK. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy. Uczniowie wykazali się nie lada wyobraźnią w przygotowaniu swoich przebrań za co serdecznie dziękujemy.
Uczniowie w atmosferze dobrej zabawy, w obecności swoich wychowawców i opiekunów, prezentowali umiejętności artystyczno-plastyczne, sprawność fizyczną i intelektualną. Z niezwykłym oddaniem i zapałem podejmowali wyzwania, rywalizując o zwycięstwo i tytuł najlepszej klasy.
W jednej z konkurencji pierwszaczki zaprezentowali wykonane przez siebie plakaty swoich zawodów. W kolejnych musieli zmierzyć się z trudnym zadaniem wypicia mikstury z uśmiechem na twarzy czy przygotować układ taneczny do wylosowanej piosenki. Atmosfera rywalizacji była tak ogromna, że jury miało bardzo trudny czas wyboru. Zwycięską klasa okazała się IB o profilu gastronomicznym. Ogromne gratulacje dla Was IB. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwało jury składające się z klas 3. szkoły branżowej oraz klas 5. technikum. Dla uczniów istotą konkurencji i rywalizacji było zaprezentowanie ducha zgranej i zintegrowanej klasy. Swoim zaangażowaniem udowodnili, że potrafią współzawodniczyć, zwyciężać i cieszyć się z odniesionych sukcesów.
Serdecznie dziękuję Pani Agnieszce Szafrańskiej oraz uczniom działającym w SU. Wykonaliście kawał dobrej roboty! Jesteście niesamowici.
Opiekun Samorządu Uczniowskiego Katarzyna Barna
Skip to content